GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Terrin med lock 5005137
nr 500 5137
Terrin med lock
Kina, 1700-tal, 37, höjd: 24 (skador)
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 december 2007
kl 16:31:41
9/12 21:50:12
9/12 21:57:22